بازدید رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد به همراه ائمه جمعه استان البرز

اولین نمایشگاه تخصصی مدیریت مسجد طی ۱۰ روز در حسینیه الزهراء سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به ارائه مهم ترین یافته ها و اقدامات کشور در حوزه مسجد و اصول مدیریت مسجد می پردازد.

در این نمایشگاه با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز بهمراه ائمه جمعه استان همچون فردیس ، مهرشهر ، اشتهارد و… از نمایشگاه تخصصی مدیریت مسجد بازدید کردند.

بخش فرهنگی مساجد و  آسیب هایی که این بخش در حال حاضر با آن درگیر است، ارائه الگوی راهبردی فرهنگ سازی مساجد، آشنایی با نظام حقوقی مساجد، استقرار نظام فنی مهندسی مساجد با هدف حفظ معماری ایرانی ـ اسلامی مساجد، بازسازی مساجد قدیمی و اصول ساخت مساجد جدید به کمک علم روز با بهره گیری از معماری اصیل مساجد ایرانی، معرفی نرم افزار مسجد یاب به عنوان بهترین نرم افزار دسترسی به مساجد استان تهران و نحوه وارد کردن اطلاعات مساجد در این نرم افزار، آشنایی با سایت های مهم و مرتبط با مساجد و نحوه ورود اطلاعات مساجد به این سایت ها، ایده پردازی مسجدی و … بخشی از مطالبی است که در این نمایشگاه که بیشتر قالب آموزشی دارد عرضه می شود.

این نمایشگاه تلاش دارد موضوعات کلان مانند خانواده،‌کودکان،‌ نوجوانان،‌ جوانان، بانوان، اقتصاد،‌ فرهنگ،‌ اجتماع را در قالب اسناد بالادستی و کاربردی با مضمون دانش مدیریت مسجدی به مورد بحث و مداقه بگذارد.

نمایشگاه
IMG_2910

  IMG_2928                    IMG_2950   IMG_2972   IMG_2977   IMG_3011   IMG_3140   IMG_3156

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *